Suplování:   Pátek 15.12.2017

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

2.OŠ

ša

ša

ša

ša

ša

ša

ša

ša

ša

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Bočková Eva

..

..

..

..

..

..

..

-

-

Heříková Marcela

-

-

-

Šva

..

-

-

-

 

Chromá Jana

..

..

..

Čal

-

-

-

   

Koláček Tomáš

-

Zda

Něm

Něm

Něm

Něm

-

-

 

Králová Lucie

..

-

-

-

-

       

Kučerová Dagmar

     

Čal

         

Mžíček Martina

-

..

..

..

..

..

..

-

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Němcová Petra

2.hod

supl. (Klč)

TV

4.EM+

(Tv)

 
 

3.hod

supl. (Klč)

TV

1.MK+

(TVp)

 
 

4.hod

supl. (Klč)

TV

1.MK+

(TVp)

 
 

5.hod

supl. (Klč)

TS

3.SM

(115)

 

Čaldarisová Renata

3.hod

supl. (Chro)

EKO

3.OŠ (OV1)

(117)

 
 

3.hod

spojeno (Kuč)

EKO

3.OŠ (OV2)

(117)

 

Kubíčková Eva

6.hod

přesun >>

FYZ

1.OŠ

 

na 13.12. 1.hod

Kučerová Dagmar

1.hod

odpadá

OP

3.OŠ (OV2)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

OP

3.OŠ (OV2)

 

zrušeno

Mrázek Vlastimil

3.hod

odpadá

IT

2.EM

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

IT

2.EM

 

zrušeno

Mrózek Marian

2.hod

navíc

UP

2.EM

(319a)

 
 

3.hod

navíc

UP

2.EM

(319a)

 
 

4.hod

navíc

UP

2.EM

(319a)

 

Nadymáčková Tatjana

2.hod

odpadá

AJ

2.EM

 

zrušeno

Trigas Paskal

2.hod

přesun <<

ZSV

3.OŠ

(222)

z 18.12. 1.hod

Skubidová Eva

4.hod

přesun <<

MaMg

3.EM

(116)

z 18.12. 1.hod

Ševčíková Marta

0.hod

odpadá

OP

3.OŠ (OV1)

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

OP

2.OŠ (OV3)

 

školní akce

 

2.hod

odpadá

OP

2.OŠ (OV3)

 

školní akce

 

3.hod

odpadá

OP

2.OŠ (OV3)

 

školní akce

 

4.hod

odpadá

OP

2.OŠ (OV3)

 

školní akce

 

5.hod

odpadá

OP

2.OŠ (OV3)

 

školní akce

 

6.hod

odpadá

OP

2.OŠ (OV3)

 

školní akce

Švajda Lukáš

3.hod

supl. (Heř)

IT

3.EM

(212)

 

Zdařil Miroslav

1.hod

supl. (Klč)

TV

4.EM+

(Tv)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.EM

3.hod

TV

 

(TVp)

supluje

Němcová Petra

(Klč)

 

4.hod

TV

 

(TVp)

supluje

Němcová Petra

(Klč)

1.MK

3.hod

TV

 

(TVp)

supluje

Němcová Petra

(Klč)

 

4.hod

TV

 

(TVp)

supluje

Němcová Petra

(Klč)

1.OŠ

6.hod

FYZ

   

přesun >>

 

na 13.12. (St) 1.hod

2.EM

2.hod

UP

 

(319a)

navíc

Mrózek Marian

 
 

3.hod

UP

 

(319a)

navíc

Mrózek Marian

 
 

4.hod

UP

 

(319a)

navíc

Mrózek Marian

 

3.EM

3.hod

IT

 

(212)

supluje

Švajda Lukáš

(Heř)

 

4.hod

MaMg

 

(116)

přesun <<

Skubidová Eva

z 18.12. (Po) 1.hod

3.OŠ

0.hod

OP

OV2

 

odpadá

 

(Kra)

 

0.hod

OP

OV1

 

odpadá

 

(Šev)

 

1.hod

OP

OV1

 

odpadá

 

(Chro)

 

1.hod

OP

OV2

 

odpadá

 

(Kuč)

 

2.hod

ZSV

 

(222)

přesun <<

Trigas Paskal

z 18.12. (Po) 1.hod

 

3.hod

EKO

OV1

(117)

supluje

Čaldarisová Renata

(Chro)

 

3.hod

EKO

OV2

(117)

spojí

Čaldarisová Renata

(Kuč)

3.SM

5.hod

TS

 

(115)

supluje

Němcová Petra

(Klč)

4.EM

1.hod

TV

 

(Tv)

supluje

Zdařil Miroslav

(Klč)

 

2.hod

TV

 

(Tv)

supluje

Němcová Petra

(Klč)

4.PL

1.hod

TV

 

(Tv)

supluje

Zdařil Miroslav

(Klč)

 

2.hod

TV

 

(Tv)

supluje

Němcová Petra

(Klč)

 

Zpracováno v systému Bakaláři