Suplování:   Pátek 22.6.2018

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

3.OŠ

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

4.DS

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

4.EM

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

4.PL

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

4.SČ

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

4.SM

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

4.VS

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Heříková Marcela

     

..

..

       

Koplová Jaroslava

   

Švč

..

..

..

-

   

Mrózek Marian

         

..

..

   

Suková Kateřina

-

..

-

..

..

-

..

   

Zajíčková Barbora

         

..

..

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Bittnerová Darja

0.hod

odpadá

NJ

4.VS (NJ)+

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

RJ

1.EM (RJ)+

 

zrušeno

Bočková Eva

6.hod

odpadá

OP

2.OŠ (OV1)

 

zrušeno

Němcová Ivana

2.hod

odpadá

PE

4.VS+

 

Obecná absence třídy

Čaldarisová Renata

3.hod

přesun <<

KOD

2.SM

(308)

z 5.hod

 

5.hod

přesun >>

KOD

2.SM

 

na 3.hod

Chmelařová Kateřina

0.hod

odpadá

DEJ

1.MK+

 

zrušeno

Kašovská Alena

4.hod

odpadá

MC

4.PL

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

MAT

3.SM

 

zrušeno

Koláček Tomáš

1.hod

odpadá

TV

4.EM+

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

TV

4.EM+

 

Obecná absence třídy

Kovaříková Ivana

1.hod

odpadá

OP

3.OŠ (OV1)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OP

3.OŠ (OV1)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OP

3.OŠ (OV1)

 

Obecná absence třídy

Králová Lucie

0.hod

odpadá

OP

3.OŠ (OV2)

 

Obecná absence třídy

Kubíčková Eva

6.hod

odpadá

FYZ

1.OŠ

 

zrušeno

Kučerová Dagmar

1.hod

odpadá

OP

3.OŠ (OV2)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OP

3.OŠ (OV2)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OP

3.OŠ (OV2)

 

Obecná absence třídy

Ligocká Jana

1.hod

odpadá

PS

4.SM

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

PED

4.SČ

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

SPSS

3.SČ

 

zrušeno

Nadymáčková Tatjana

0.hod

odpadá

RJ

4.SM (RJ)+

 

Obecná absence třídy

Najvárková Gabriela

2.hod

odpadá

AJ

4.SM

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

AJ

4.PL (AJ1)

 

Obecná absence třídy

Nováková Alena

5.hod

odpadá

FG

4.SČ+

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

FG

4.SČ+

 

Obecná absence třídy

Pospíšilová Jana

6.hod

odpadá

OP

2.OŠ (OV2)

 

zrušeno

Raida Jakub

3.hod

odpadá

CJL

4.SM

 

Obecná absence třídy

Rastočná Eva

3.hod

navíc

CJL

3.EM

(312)

 
 

5.hod

odpadá

CJL

3.EM+

 

zrušeno

Skubidová Eva

1.hod

odpadá

UP

4.VS+

 

Obecná absence třídy

Smolková Eva

0.hod

odpadá

NJ

4.SM (NJ)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

VS

4.DS+

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

VS

4.DS+

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

NJ

1.EM (NJ1)+

 

zrušeno

Ševčík Jan

2.hod

supl. (Kop)

EKO

2.SM

(303)

 
 

4.hod

odpadá

FG

4.EM+

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

UP

4.SM+

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

UP

4.SM+

 

Obecná absence třídy

Ševčíková Marta

0.hod

odpadá

OP

3.OŠ (OV1)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

OP

2.OŠ (OV3)

 

zrušeno

Zdařil Miroslav

6.hod

odpadá

IT

3.VS

 

zrušeno

Změny v rozvrzích tříd:

1.EM

5.hod

NJ

NJ2

 

odpadá

 

(Za)

 

6.hod

NJ

NJ1

 

odpadá

 

(Smo)

 

6.hod

RJ

RJ

 

odpadá

 

(Bit)

 

6.hod

NJ

NJ2

 

odpadá

 

(Za)

1.MK

0.hod

DEJ

   

odpadá

 

(Chme)

 

1.hod

CJL

   

odpadá

 

(Suk)

 

5.hod

NJ

NJ2

 

odpadá

 

(Za)

 

6.hod

NJ

NJ1

 

odpadá

 

(Smo)

 

6.hod

RJ

RJ

 

odpadá

 

(Bit)

 

6.hod

NJ

NJ2

 

odpadá

 

(Za)

1.OŠ

6.hod

FYZ

   

odpadá

 

(Kub)

1.PL

0.hod

DEJ

   

odpadá

 

(Chme)

 

1.hod

CJL

   

odpadá

 

(Suk)

1.PV

5.hod

NJ

NJ2

 

odpadá

 

(Za)

 

6.hod

NJ

NJ1

 

odpadá

 

(Smo)

 

6.hod

RJ

RJ

 

odpadá

 

(Bit)

 

6.hod

NJ

NJ2

 

odpadá

 

(Za)

2.EM

5.hod

UP

   

odpadá

 

(Mro)

 

6.hod

UP

   

odpadá

 

(Mro)

2.OŠ

6.hod

OP

OV2

 

odpadá

 

(Psp)

 

6.hod

OP

OV1

 

odpadá

 

(Boč)

 

6.hod

OP

OV3

 

odpadá

 

(Šev)

2.PV

4.hod

CJL

   

odpadá

 

(Suk)

2.SM

2.hod

EKO

 

(303)

supluje

Ševčík Jan

(Kop)

 

3.hod

KOD

 

(308)

přesun <<

Čaldarisová Renata

z 5.hod

 

5.hod

KOD

   

přesun >>

 

na 3.hod

3.EM

3.hod

CJL

 

(312)

navíc

Rastočná Eva

 
 

4.hod

UP

   

odpadá

 

(Heř)

 

5.hod

CJL

   

odpadá

 

(Ras)

3.PL

5.hod

CJL

   

odpadá

 

(Ras)

 

6.hod

DEJ

   

odpadá

 

(Suk)

3.SČ

6.hod

SPSS

   

odpadá

 

(Lig)

3.SM

6.hod

MAT

   

odpadá

 

(Kaš)

3.VS

6.hod

IT

   

odpadá

 

(Zda)

 

 

Suplování:   Pondělí 25.6.2018

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

1.EM

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

 

1.MK

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

1.OŠ

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

 

1.PL

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

1.PV

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

1.SČ

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

1.SM

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

2.EM

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

2.OŠ

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

2.PL

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

2.PV

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

2.SM

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

3.EM

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

3.OŠ

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

3.PL

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

3.SČ

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

3.SM

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

3.VS

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

4.DS

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

4.EM

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

4.PL

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

4.SČ

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

4.SM

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

4.VS

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Bittnerová Darja

-

..

..

..

-

..

..

..

-

Bočková Eva

-

-

..

..

-

..

..

..

-

Němcová Ivana

-

-

..

..

..

..

..

..

-

Koláček Tomáš

-

-

..

-

-

-

..

-

-

Kubíčková Eva

-

-

-

-

..

-

..

..

-

Ligocká Jana

-

..

..

..

..

..

-

-

-

Nadymáčková Tatjana

-

..

..

..

..

..

..

..

-

Raida Jakub

-

..

-

..

..

..

-

..

-

Rastočná Eva

-

..

..

..

-

-

..

..

-

Ševčík Jan

-

-

..

-

..

..

..

-

-

Švajda Lukáš

-

..

-

-

..

..

..

..

-

Zdařil Miroslav

-

-

-

..

-

..

..

..

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Adamík Lukáš

1.hod

odpadá

VV

3.PL

 

exkurze

 

2.hod

odpadá

VV

3.PL

 

exkurze

 

3.hod

odpadá

VV

2.PL

 

exkurze

 

4.hod

odpadá

VV

2.PL

 

exkurze

 

5.hod

odpadá

VV

4.PL (DRV1)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

VV

4.PL (DRV1)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

VV

4.PL (DRV1)

 

Obecná absence třídy

Čaldarisová Renata

1.hod

odpadá

TEA

2.PV

 

exkurze

 

3.hod

odpadá

UP

4.SM

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

PEK

3.SM

 

exkurze

 

5.hod

odpadá

TEA

2.SM

 

exkurze

 

6.hod

odpadá

UP

2.SM

 

exkurze

 

7.hod

odpadá

UP

2.SM

 

exkurze

Dvořáková Lucie

1.hod

odpadá

PED

4.PL

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

APSY

1.PV

 

exkurze

 

3.hod

odpadá

PSYS

3.PL

 

exkurze

 

4.hod

odpadá

UP

4.PL

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

PSY

2.PL

 

exkurze

Hudečková Martina

3.hod

odpadá

KP

2.OŠ

 

exkurze

 

4.hod

odpadá

KP

2.OŠ

 

exkurze

 

5.hod

odpadá

ZS

1.OŠ

 

exkurze

 

6.hod

odpadá

ZEH

1.OŠ

 

exkurze

Zubíčková Jitka

1.hod

odpadá

HN

2.PL

 

exkurze

 

2.hod

odpadá

HN

2.PL

 

exkurze

 

3.hod

odpadá

HV

1.PL

 

exkurze

 

4.hod

odpadá

HV

1.PL

 

exkurze

Kašovská Alena

2.hod

odpadá

CHE

1.EM

 

exkurze

 

3.hod

odpadá

MAT

4.PL

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

MAT

2.SM

 

exkurze

 

5.hod

odpadá

CHE

1.MK+

 

exkurze

Králová Lucie

1.hod

odpadá

OV

1.OŠ (OV2)

 

exkurze

 

2.hod

odpadá

OV

1.OŠ (OV2)

 

exkurze

 

3.hod

odpadá

OV

1.OŠ (OV2)

 

exkurze

 

4.hod

odpadá

OP

1.OŠ

 

exkurze

 

5.hod

odpadá

OP

3.OŠ (OV2)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

OP

3.OŠ (OV2)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

KP

1.OŠ

 

exkurze

Mrázek Vlastimil

2.hod

odpadá

AVT

3.EM

 

exkurze

 

3.hod

odpadá

AVT

3.EM

 

exkurze

 

4.hod

odpadá

AVT

4.EM

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

AVT

4.EM

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

IT

1.MK+

 

exkurze

 

7.hod

odpadá

IT

1.MK+

 

exkurze

Najvárková Gabriela

1.hod

odpadá

AJ

1.PV+

 

exkurze

 

2.hod

odpadá

AJ

4.SČ

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

AJ

3.EM (AJ3)+

 

exkurze

 

5.hod

odpadá

AJ

4.SM

 

Obecná absence třídy

Trigas Paskal

1.hod

odpadá

ZSV

3.OŠ

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

PRV

3.VS

 

exkurze

 

3.hod

odpadá

DEJ

2.EM

 

exkurze

 

4.hod

odpadá

MPV

4.DS+

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

ZSV

3.SM

 

exkurze

 

6.hod

odpadá

ZSV

2.OŠ

 

exkurze

 

7.hod

odpadá

PRN

2.EM

 

exkurze

Pytlíková Andrea

1.hod

odpadá

BEK

2.OŠ

 

exkurze

 

2.hod

odpadá

BIO

2.SM

 

exkurze

 

3.hod

odpadá

ZEM

1.PV

 

exkurze

 

4.hod

odpadá

BIO

1.SM

 

exkurze

 

5.hod

odpadá

BIO

1.PL

 

exkurze

 

6.hod

odpadá

BIO

2.PL

 

exkurze

 

7.hod

odpadá

BEK

2.OŠ

 

exkurze

Skubidová Eva

1.hod

odpadá

MaMg

3.EM

 

exkurze

 

2.hod

odpadá

MaMg

4.SM+

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

AJ

1.EM

 

exkurze

 

6.hod

odpadá

KOD

2.EM

 

exkurze

Smolková Eva

2.hod

odpadá

PR

4.VS+

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

NJ

3.VS (NJ)+

 

exkurze

 

4.hod

odpadá

NJ

3.OŠ

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

NJ

4.SM (NJ)

 

Obecná absence třídy

Suková Kateřina

2.hod

odpadá

CJL

4.PL

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

CJL

2.PV

 

exkurze

 

5.hod

odpadá

CJL

1.PV+

 

exkurze

Ševčíková Marta

5.hod

odpadá

OP

3.OŠ (OV1)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

OP

3.OŠ (OV1)

 

Obecná absence třídy

Tomečková Julie

0.hod

odpadá

AJ

1.PL

 

exkurze

 

1.hod

odpadá

AJ

3.SM

 

exkurze

 

2.hod

odpadá

AJ

2.OŠ

 

exkurze

 

4.hod

odpadá

AJ

3.SČ (AJ2)+

 

exkurze

 

5.hod

odpadá

AJ

2.PV

 

exkurze

Pedagogický dohled u třídy:

1.EM, 0.- 7. hod - Švajda Lukáš

1.MK, 0.- 8. hod - Švajda Lukáš

1.OŠ, 0.- 7. hod - Koláček Tomáš

1.PL, 0.- 8. hod - Zdařil Miroslav

1.PV, 0.- 8. hod - Kubíčková Eva

1.SČ, 0.- 8. hod - Kubíčková Eva

1.SM, 0.- 8. hod - Koláček Tomáš

2.EM, 0.- 8. hod - Ševčík Jan

2.OŠ, 0.- 8. hod - Nadymáčková Tatjana

2.PL, 0.- 8. hod - Ligocká Jana

2.PV, 0.- 8. hod - Němcová Ivana

2.SM, 0.- 8. hod - Ševčík Jan

3.EM, 0.- 8. hod - Rastočná Eva

3.PL, 0.- 8. hod - Rastočná Eva

3.SČ, 0.- 8. hod - Bočková Eva

3.SM, 0.- 8. hod - Raida Jakub

3.VS, 0.- 8. hod - Bittnerová Darja

 

 

Suplování:   Úterý 26.6.2018

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

1.EM

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

 

1.MK

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

1.OŠ

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

 

1.PL

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

1.PV

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

1.SČ

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

1.SM

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

2.EM

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

2.OŠ

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

2.PL

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

2.PV

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

2.SM

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

3.EM

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

3.OŠ

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

3.PL

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

3.SČ

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

3.SM

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

3.VS

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

4.DS

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

4.EM

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

4.PL

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

4.SČ

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

4.SM

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

4.VS

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Bittnerová Darja

-

-

-

..

-

..

-

..

-

Bočková Eva

-

..

-

-

..

..

-

-

-

Němcová Ivana

-

..

..

-

..

..

..

..

-

Koláček Tomáš

..

..

..

..

..

..

..

..

-

Kubíčková Eva

..

..

..

..

..

-

..

-

-

Ligocká Jana

-

..

..

..

..

..

-

-

-

Nadymáčková Tatjana

-

..

-

..

-

..

-

..

-

Raida Jakub

-

..

..

..

-

..

..

..

-

Rastočná Eva

-

..

..

..

..

-

..

-

-

Ševčík Jan

-

..

..

-

..

..

..

-

-

Švajda Lukáš

-

-

..

..

..

..

-

..

-

Zdařil Miroslav

-

-

..

..

..

..

..

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Adamík Lukáš

1.hod

odpadá

VV

1.PL

 

exkurze

 

2.hod

odpadá

VV

1.PL

 

exkurze

 

3.hod

odpadá

GD

2.EM

 

exkurze

 

4.hod

odpadá

GD

2.EM

 

exkurze

 

5.hod

odpadá

GD

1.EM

 

exkurze

 

6.hod

odpadá

GD

1.EM

 

exkurze

 

7.hod

odpadá

GD

1.MK

 

exkurze

 

8.hod

odpadá

GD

1.MK

 

exkurze

Čaldarisová Renata

3.hod

odpadá

EKO

1.EM

 

exkurze

 

4.hod

odpadá

PEK

3.SM

 

exkurze

 

6.hod

odpadá

KOD

2.SM

 

exkurze

 

7.hod

odpadá

EKO

3.EM+

 

exkurze

Dadu Lenka

0.hod

odpadá

OV

3.OŠ (OV2)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OV

3.OŠ (OV2)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OV

3.OŠ (OV2)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OV

3.OŠ (OV2)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OV

3.OŠ (OV2)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OV

3.OŠ (OV2)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

OV

3.OŠ (OV2)

 

Obecná absence třídy

Dvořáková Lucie

1.hod

odpadá

PSY

4.PL

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

PSY

2.PL

 

exkurze

 

3.hod

odpadá

PSY

3.SČ

 

exkurze

 

4.hod

odpadá

PSY

3.SČ

 

exkurze

 

6.hod

odpadá

PED

4.PL

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

PED

3.PL

 

exkurze

Hekerová Barbora

3.hod

odpadá

VV

4.PL (DRV2)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

VV

4.PL (DRV2)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

VV

4.PL (DRV2)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

VV

2.OŠ

 

exkurze

 

7.hod

odpadá

VV

2.OŠ

 

exkurze

Chmelařová Kateřina

0.hod

odpadá

DEJ

2.SM

 

exkurze

 

1.hod

odpadá

DEJ

2.SM

 

exkurze

 

2.hod

odpadá

DEJ

1.SM+

 

exkurze

 

3.hod

odpadá

DEJ

2.PV

 

exkurze

 

4.hod

odpadá

DEJ

1.MK+

 

exkurze

Kašovská Alena

1.hod

odpadá

FYZ

1.SM+

 

exkurze

 

2.hod

odpadá

MAT

3.SM

 

exkurze

 

3.hod

odpadá

MAT

1.SM

 

exkurze

 

5.hod

odpadá

CHE

1.MK+

 

exkurze

 

6.hod

odpadá

MAT

4.VS+

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

MAT

2.SM

 

exkurze

Králová Lucie

0.hod

odpadá

OV

3.OŠ (OV1)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OV

3.OŠ (OV1)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OV

3.OŠ (OV1)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OV

3.OŠ (OV1)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OV

3.OŠ (OV1)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OV

3.OŠ (OV1)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

OV

3.OŠ (OV1)

 

Obecná absence třídy

Mrázek Vlastimil

2.hod

odpadá

PEK

2.OŠ

 

exkurze

 

3.hod

odpadá

RT

1.MK

 

exkurze

 

4.hod

odpadá

PEK

2.OŠ

 

exkurze

 

5.hod

odpadá

IT

4.SM

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

IT

4.SM

 

Obecná absence třídy

Najvárková Gabriela

0.hod

odpadá

AJ

4.PL (AJ1)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

AJ

2.SM

 

exkurze

 

4.hod

odpadá

AJ

4.SM

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

AJ

1.PV+

 

exkurze

 

6.hod

odpadá

AJ

4.SČ

 

Obecná absence třídy

Nastálková Anna

0.hod

odpadá

AJ

4.DS+

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

AJ

4.VS+

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

AJ

4.VS+

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

AJ

1.OŠ

 

exkurze

 

7.hod

odpadá

AJ

1.OŠ

 

exkurze

Trigas Paskal

1.hod

odpadá

ZSV

1.OŠ

 

exkurze

 

3.hod

odpadá

ZSV

4.SČ+

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

PRN

2.SM

 

exkurze

 

5.hod

odpadá

MPV

4.DS+

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

ZSV

3.PL+

 

exkurze

 

7.hod

odpadá

PRV

2.PV

 

exkurze

Peterson E. Lauren

0.hod

odpadá

AJ

3.EM (AJ2)+

 

exkurze

 

1.hod

odpadá

AJ

2.PL

 

exkurze

 

5.hod

odpadá

AJ

1.PL

 

exkurze

 

6.hod

odpadá

AJ

1.MK+

 

exkurze

Skubidová Eva

2.hod

odpadá

MaMg

4.SM+

 

Obecná absence třídy

Smolková Eva

1.hod

odpadá

MPD

4.DS

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

PR

4.VS+

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

PR

3.VS

 

exkurze

 

4.hod

odpadá

MPD

4.DS

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

NJ

4.SM (NJ)

 

Obecná absence třídy

Suková Kateřina

0.hod

odpadá

DEJ

2.PL

 

exkurze

 

3.hod

odpadá

DRV

4.PL (DRV1)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

DRV

4.PL (DRV1)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

DRV

4.PL (DRV1)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

CJL

1.PV+

 

exkurze

 

7.hod

odpadá

CJL

1.PV+

 

exkurze

Pedagogický dohled u třídy:

1.EM, 0.- 7. hod - Švajda Lukáš

1.MK, 0.- 8. hod - Švajda Lukáš

1.OŠ, 0.- 7. hod - Koláček Tomáš

1.PL, 0.- 8. hod - Zdařil Miroslav

1.PV, 0.- 8. hod - Kubíčková Eva

1.SČ, 0.- 8. hod - Kubíčková Eva

1.SM, 0.- 8. hod - Koláček Tomáš

2.EM, 0.- 8. hod - Ševčík Jan

2.OŠ, 0.- 8. hod - Nadymáčková Tatjana

2.PL, 0.- 8. hod - Ligocká Jana

2.PV, 0.- 8. hod - Němcová Ivana

2.SM, 0.- 8. hod - Ševčík Jan

3.EM, 0.- 8. hod - Rastočná Eva

3.PL, 0.- 8. hod - Rastočná Eva

3.SČ, 0.- 8. hod - Bočková Eva

3.SM, 0.- 8. hod - Raida Jakub

3.VS, 0.- 8. hod - Bittnerová Darja

 

 

Suplování:   Středa 27.6.2018

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

1.EM

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

 

1.MK

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

1.OŠ

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

 

1.PL

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

1.PV

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

1.SČ

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

1.SM

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

2.EM

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

2.OŠ

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

2.PL

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

2.PV

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

2.SM

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

3.EM

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

3.OŠ

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

3.PL

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

3.SČ

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

3.SM

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

3.VS

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

4.DS

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

4.EM

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

4.PL

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

4.SČ

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

4.SM

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

4.VS

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Bittnerová Darja

-

..

..

-

..

..

..

..

-

Bočková Eva

-

-

-

-

..

-

-

..

-

Němcová Ivana

-

..

..

..

..

-

..

..

-

Koláček Tomáš

..

..

-

-

..

..

..

..

-

Kubíčková Eva

-

-

-

..

..

..

..

..

-

Ligocká Jana

-

-

-

..

..

..

..

-

-

Nadymáčková Tatjana

-

..

..

-

-

..

-

..

-

Raida Jakub

-

..

..

-

-

..

-

..

-

Rastočná Eva

-

..

..

..

..

..

-

-

-

Ševčík Jan

-

..

..

-

..

..

..

-

-

Švajda Lukáš

..

-

..

..

..

..

..

..

-

Zdařil Miroslav

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Čaldarisová Renata

2.hod

odpadá

TEA

1.EM

 

exkurze

 

3.hod

odpadá

EKO

3.EM+

 

exkurze

 

4.hod

odpadá

EKO

1.EM

 

exkurze

 

6.hod

odpadá

TEA

2.SM

 

exkurze

Dadu Lenka

0.hod

odpadá

OV

3.OŠ (OV2)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OV

3.OŠ (OV2)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OV

3.OŠ (OV2)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OV

3.OŠ (OV2)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OV

3.OŠ (OV2)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OV

3.OŠ (OV2)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

OV

3.OŠ (OV2)

 

Obecná absence třídy

Dvořáková Lucie

2.hod

odpadá

APSY

1.PV

 

exkurze

 

3.hod

odpadá

PSY

4.PL

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

UP

4.PL

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

PED

3.PL

 

exkurze

Kašovská Alena

1.hod

odpadá

FYZ

1.MK+

 

exkurze

 

3.hod

odpadá

FYZ

1.MK+

 

exkurze

 

4.hod

odpadá

MC

4.PL

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

MAT

3.SM

 

exkurze

 

6.hod

odpadá

FYZ

1.SM+

 

exkurze

Koplová Jaroslava

2.hod

odpadá

CJL

2.SM

 

exkurze

 

3.hod

odpadá

CJL

2.OŠ

 

exkurze

 

4.hod

odpadá

CJL

1.OŠ

 

exkurze

 

5.hod

odpadá

CJL

1.OŠ

 

exkurze

 

6.hod

odpadá

CJL

2.OŠ

 

exkurze

 

7.hod

odpadá

CJL

2.SM

 

exkurze

Králová Lucie

0.hod

odpadá

OV

3.OŠ (OV1)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OV

3.OŠ (OV1)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OV

3.OŠ (OV1)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OV

3.OŠ (OV1)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OV

3.OŠ (OV1)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OV

3.OŠ (OV1)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

OV

3.OŠ (OV1)

 

Obecná absence třídy

Mrázek Vlastimil

2.hod

odpadá

IT

1.OŠ

 

exkurze

 

3.hod

odpadá

IT

1.OŠ

 

exkurze

 

5.hod

odpadá

SIT

1.EM

 

exkurze

Najvárková Gabriela

1.hod

odpadá

AJ

4.SČ

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

AJ

3.EM (AJ3)+

 

exkurze

 

3.hod

odpadá

AJ

1.PV+

 

exkurze

 

4.hod

odpadá

AJ

4.SM

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

AJ

2.SM

 

exkurze

 

6.hod

odpadá

AJ

2.PL

 

exkurze

Trigas Paskal

1.hod

odpadá

PRV

1.PV

 

exkurze

 

2.hod

odpadá

ZSV

3.SM

 

exkurze

 

3.hod

odpadá

DEJ

2.EM

 

exkurze

 

4.hod

odpadá

ZSV

4.SČ+

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

PRN

2.EM

 

exkurze

Peterson E. Lauren

1.hod

odpadá

AJ

3.EM (AJ3)+

 

exkurze

 

2.hod

odpadá

AJ

3.EM (AJ1)+

 

exkurze

 

3.hod

odpadá

PSY

3.PL

 

exkurze

 

4.hod

odpadá

AJ

4.VS+

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

PSY

3.PL

 

exkurze

 

7.hod

odpadá

AJ

2.EM

 

exkurze

Skubidová Eva

2.hod

odpadá

KOD

2.EM

 

exkurze

 

5.hod

odpadá

UP

4.VS+

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

UP

4.VS+

 

Obecná absence třídy

Smolková Eva

0.hod

odpadá

NJ

1.EM (NJ1)+

 

exkurze

 

1.hod

odpadá

NJ

4.EM (NJ)+

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

NJ

3.VS (NJ)+

 

exkurze

 

6.hod

odpadá

NJ

4.EM (NJ)+

 

Obecná absence třídy

Sosnová Radmila

2.hod

odpadá

UCE

4.EM+

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

UCE

2.SM

 

exkurze

 

4.hod

odpadá

UCE

2.EM

 

exkurze

Suková Kateřina

2.hod

odpadá

CJL

4.PL

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

DEJ

2.PL

 

exkurze

 

4.hod

odpadá

CJL

1.MK+

 

exkurze

 

5.hod

odpadá

CJL

1.MK+

 

exkurze

 

6.hod

odpadá

CJL

2.PV

 

exkurze

Tomečková Julie

0.hod

odpadá

AJ

3.SM

 

exkurze

 

1.hod

odpadá

AJ

3.SM

 

exkurze

 

2.hod

odpadá

AJ

3.SČ (AJ2)+

 

exkurze

 

3.hod

odpadá

AJ

2.PV

 

exkurze

 

5.hod

odpadá

AJ

2.OŠ

 

exkurze

 

6.hod

odpadá

AJ

1.PL

 

exkurze

 

7.hod

odpadá

AJ

1.PL

 

exkurze

Zajíčková Barbora

0.hod

odpadá

NJ

1.PV (NJ2)+

 

exkurze

Pedagogický dohled u třídy:

1.EM, 0.- 7. hod - Švajda Lukáš

1.MK, 0.- 8. hod - Švajda Lukáš

1.OŠ, 0.- 7. hod - Koláček Tomáš

1.PL, 0.- 8. hod - Zdařil Miroslav

1.PV, 0.- 8. hod - Kubíčková Eva

1.SČ, 0.- 8. hod - Kubíčková Eva

1.SM, 0.- 8. hod - Koláček Tomáš

2.EM, 0.- 8. hod - Ševčík Jan

2.OŠ, 0.- 8. hod - Nadymáčková Tatjana

2.PL, 0.- 8. hod - Ligocká Jana

2.PV, 0.- 8. hod - Němcová Ivana

2.SM, 0.- 8. hod - Ševčík Jan

3.EM, 0.- 8. hod - Rastočná Eva

3.PL, 0.- 8. hod - Rastočná Eva

3.SČ, 0.- 8. hod - Bočková Eva

3.SM, 0.- 8. hod - Raida Jakub

3.VS, 0.- 8. hod - Bittnerová Darja

 

 

Suplování:   Čtvrtek 28.6.2018

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

1.EM

 

ša

ša

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

1.MK

 

ša

ša

           

1.OŠ

 

ša

ša

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

1.PL

Absc

ša

ša

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

1.PV

 

ša

ša

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

1.SČ

Absc

ša

ša

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

1.SM

 

ša

ša

Absc

Absc

Absc

Absc

   

2.EM

Absc

ša

ša

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

2.OŠ

 

ša

ša

Absc

Absc

Absc

Absc

   

2.PL

 

ša

ša

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

2.PV

 

ša

ša

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

2.SM

Absc

ša

ša

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

3.EM

Absc

ša

ša

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

3.OŠ

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

3.PL

 

ša

ša

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

3.SČ

Absc

ša

ša

Absc

Absc

Absc

Absc

   

3.SM

Absc

ša

ša

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

3.VS

Absc

ša

ša

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

4.DS

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

4.EM

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

4.PL

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

4.SČ

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

4.SM

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

4.VS

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Ševčík Jan

..

..

..

..

-

..

..

..

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Bittnerová Darja

0.hod

odpadá

RJ

1.EM (RJ)+

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

NJ

2.SM (NJ)+

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

NJ

1.SM (NJ)+

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

RJ

4.EM (RJ)+

 

Obecná absence třídy

Bočková Eva

0.hod

odpadá

PEČ

3.SČ

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

PEČ

3.SČ

 

školní akce

 

2.hod

odpadá

PEČ

1.SČ

 

školní akce

 

3.hod

odpadá

EKO

3.OŠ

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

PPO

1.OŠ (OV1)

 

zrušeno

Němcová Ivana

3.hod

odpadá

SZ

4.SČ

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

SZ

4.SČ

 

Obecná absence třídy

Čaldarisová Renata

0.hod

odpadá

EKO

1.PL

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

TEA

2.PV

 

školní akce

 

3.hod

odpadá

EKO

1.SM+

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

UP

3.SM

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

UP

3.SM

 

Obecná absence třídy

Dvořáková Lucie

1.hod

odpadá

PEČ

4.SČ

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

PEČ

4.SČ

 

Obecná absence třídy

Chmelařová Kateřina

1.hod

odpadá

DEJ

1.PV+

 

školní akce

 

4.hod

odpadá

DEJ

1.PV+

 

Obecná absence třídy

Zubíčková Jitka

1.hod

odpadá

HV

2.PL

 

školní akce

 

2.hod

odpadá

HV

2.PL

 

školní akce

 

3.hod

odpadá

HVS

3.PL

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

HVS

3.PL

 

Obecná absence třídy

Kašovská Alena

1.hod

odpadá

MAT

4.VS+

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

MAT

1.SM

 

školní akce

 

3.hod

odpadá

CHE

1.EM

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

MAT

1.SM

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

MAT

4.PL

 

Obecná absence třídy

Koláček Tomáš

4.hod

odpadá

TV

3.SM+

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

TV

3.SM+

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

TV

4.SČ+

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

TV

4.SČ+

 

Obecná absence třídy

Králová Lucie

1.hod

odpadá

OP

1.OŠ

 

školní akce

 

3.hod

odpadá

KP

1.OŠ

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

PPO

1.OŠ (OV2)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

OV

1.OŠ (OV1)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

OV

1.OŠ (OV1)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

OV

1.OŠ (OV1)

 

Obecná absence třídy

Kubíčková Eva

2.hod

odpadá

MAT

1.OŠ

 

školní akce

 

3.hod

odpadá

MAT

3.VS+

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

MAT

2.PL

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

MAT

3.EM+

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

FYZ

1.PV+

 

Obecná absence třídy

Kučerová Dagmar

1.hod

odpadá

OV

2.OŠ (OV3)+

 

školní akce

 

2.hod

odpadá

OV

2.OŠ (OV3)+

 

školní akce

 

3.hod

odpadá

OV

2.OŠ (OV3)+

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OV

2.OŠ (OV3)+

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OV

2.OŠ (OV3)+

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

OV

2.OŠ (OV3)+

 

Obecná absence třídy

Ligocká Jana

0.hod

odpadá

PED

1.SČ

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

ZPSY

3.OŠ

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

SPSS

1.SČ

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

PED

3.SČ

 

Obecná absence třídy

Mrázek Vlastimil

3.hod

odpadá

IT

4.EM+

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

IT

4.EM+

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

RT

1.MK

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

IT

1.PL

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

IT

1.PL

 

Obecná absence třídy

Nadymáčková Tatjana

2.hod

odpadá

AJ

3.EM (AJ1)+

 

školní akce

 

3.hod

odpadá

AJ

2.EM

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

RJ

2.EM (RJ)+

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

RJ

1.SM (RJ)+

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

AJ

1.MK+

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

AJ

1.MK+

 

zrušeno

Najvárková Gabriela

2.hod

odpadá

AJ

3.EM (AJ3)+

 

školní akce

 

3.hod

odpadá

AJ

4.PL (AJ1)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

AJ

4.SČ

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

AJ

2.SM

 

Obecná absence třídy

Nastálková Anna

0.hod

odpadá

AJ

4.VS+

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

AJ

4.DS+

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

AJ

4.DS+

 

Obecná absence třídy

Trigas Paskal

1.hod

odpadá

PRV

3.VS

 

školní akce

 

2.hod

odpadá

PRV

1.PV

 

školní akce

 

5.hod

odpadá

PRN

2.SM

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

ZSV

3.PL+

 

Obecná absence třídy

Peterson E. Lauren

0.hod

odpadá

AJ

4.PL (AJ2)+

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

AJ

1.EM

 

školní akce

 

3.hod

odpadá

AJ

2.PV

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

AJ

4.PL (AJ1)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

AJ

1.PV+

 

Obecná absence třídy

Pytlíková Andrea

1.hod

odpadá

BIO

1.SM

 

školní akce

 

2.hod

odpadá

BIO

2.SM

 

školní akce

 

3.hod

odpadá

ZEM

1.PV

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

BIO

1.PL

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

BIO

2.PL

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

BEK

3.SČ

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

BEK

3.EM+

 

Obecná absence třídy

Raida Jakub

1.hod

odpadá

CJL

3.SM

 

školní akce

 

2.hod

odpadá

CJL

4.VS+

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

CJL

4.SM

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

ZSV

3.SČ+

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

ZSV

4.EM+

 

Obecná absence třídy

Rastočná Eva

1.hod

odpadá

CJL

3.EM+

 

školní akce

 

3.hod

odpadá

CJL

2.PL

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

CJL

2.EM

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

DRV

2.PL

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

DRV

2.PL

 

Obecná absence třídy

Skubidová Eva

2.hod

odpadá

MaMg

3.SM

 

školní akce

 

4.hod

odpadá

MaMg

3.EM

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

AJ

1.EM

 

Obecná absence třídy

Smolková Eva

1.hod

odpadá

NJ

3.OŠ

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

PR

4.VS+

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

NJ

4.EM (NJ)+

 

Obecná absence třídy

Sosnová Radmila

1.hod

odpadá

UCE

4.EM+

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

UCE

2.EM

 

školní akce

 

3.hod

odpadá

UCE

2.SM

 

Obecná absence třídy

Suková Kateřina

1.hod

odpadá

CJL

1.MK+

 

školní akce

 

2.hod

odpadá

CJL

4.PL

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

CJL

2.PV

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

CJL

1.PV+

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

DEJ

3.PL

 

Obecná absence třídy

Švajda Lukáš

2.hod

odpadá

MAT

1.MK+

 

školní akce

 

3.hod

odpadá

MAT

4.SM

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

MAT

1.MK+

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

MAT

2.EM

 

Obecná absence třídy

Tomečková Julie

0.hod

odpadá

AJ

3.SM

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

AJ

2.PV

 

školní akce

 

2.hod

odpadá

AJ

3.SČ (AJ2)+

 

školní akce

Zdařil Miroslav

0.hod

odpadá

TV

2.EM+

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

TV

2.EM+

 

školní akce

 

2.hod

odpadá

TV

1.PL

 

školní akce

 

3.hod

odpadá

TV

1.PL

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

IT

3.VS

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

IT

2.PV

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

IT

2.PV

 

Obecná absence třídy

Změny v rozvrzích tříd:

1.EM

0.hod

RJ

RJ

 

odpadá

 

(Bit)

1.MK

0.hod

RJ

RJ

 

odpadá

 

(Bit)

 

3.hod

EKO

   

odpadá

 

(Čal)

 

4.hod

MAT

   

odpadá

 

(Šva)

 

5.hod

RT

   

odpadá

 

(Mk)

 

6.hod

AJ

   

odpadá

 

(Nad)

 

7.hod

AJ

   

odpadá

 

(Nad)

1.PV

0.hod

RJ

RJ

 

odpadá

 

(Bit)

1.SM

7.hod

AJ

   

odpadá

 

(Nad)

 

 

Suplování:   Pátek 29.6.2018

Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé - nejsou
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů - nejsou
Změny v rozvrzích tříd - nejsou

 

Zpracováno v systému Bakaláři