Suplování:   Úterý 23.10.2018

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

1.MK

 

ša

ša

ša

ša

       

1.OŠ

 

ša

ša

ša

ša

       

1.OT

 

ša

ša

ša

ša

       

1.PL

 

ša

ša

ša

ša

       

1.SČ

 

ša

ša

ša

ša

       

1.SM

 

ša

ša

ša

ša

       

1.VS

 

ša

ša

ša

ša

       

2.OŠ

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Angerová Zuzana

 

..

..

-

..

       

Čížková Šárka

-

-

..

..

..

..

-

-

 

Stoklasová Kateřina

 

-

-

..

..

       

Mareček Petr

..

               

Mareček Petr

 

..

..

..

Zed

       

Knopová Valentina

-

..

..

..

..

..

..

..

-

Králová Lucie

Psp

               

Králová Lucie

 

Psp

Psp

Psp

Psp

       

Ligocká Jana

 

-

..

-

-

       

Balaš Michal

 

..

..

..

         

Schneberger Michal

 

-

-

..

-

       

Sosnová Radmila

 

-

..

..

..

       

Stašová Šťepánka

 

..

             

Švajda Lukáš

-

-

..

..

Ak

..

..

-

-

Tomečková Julie

..

..

..

-

..

..

-

-

 

Zdařil Miroslav

       

..

       

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

115

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

       

117

 

Absc

Absc

Absc

Absc

       

116

 

Absc

Absc

Absc

Absc

       

119

 

Absc

Absc

Absc

Absc

       

Tv

 

Absc

Absc

Absc

Absc

       

TVp

 

Absc

Absc

Absc

Absc

       

Změny v rozvrzích učitelů:

Adamík Lukáš

3.hod

přesun <<

VV

4.PL

(105)

z 7.hod

 

4.hod

supl. (Šva)

MAT

2.PL

(310)

 
 

7.hod

přesun >>

VV

4.PL

 

na 3.hod

Pavlisková Darja

0.hod

přesun >>

NJ

4.VS (NJ)+

 

na 26.10. 0.hod

 

1.hod

odpadá

NJ

1.SM (NJ)+

 

školní akce

Němcová Ivana

2.hod

přesun <<

VS

3.PV

(204)

z 26.10. 1.hod

 

7.hod

navíc

PE

4.VS

(220)

 
 

7.hod

přesun >>

UP

3.PV

 

na 24.10. 1.hod

Čaldarisová Renata

1.hod

změna

EKO

4.SM

(204)

 
 

2.hod

přesun <<

UP

4.SM

(303)

z 6.hod

 

3.hod

přesun <<

UP

4.SM

(314)

z 7.hod

 

6.hod

přesun >>

UP

4.SM

 

na 2.hod

 

7.hod

přesun >>

UP

4.SM

 

na 3.hod

Dvořáková Lucie

1.hod

změna

PSY

2.PL

(212)

 

Černochová Barbora

1.hod

odpadá

VV

1.PL (PL2)

 

školní akce

 

2.hod

odpadá

VV

1.PL (PL2)

 

školní akce

 

3.hod

odpadá

DRV

1.PL (PL2)

 

školní akce

 

4.hod

odpadá

DRV

1.PL (PL2)

 

školní akce

Stoklasová Kateřina

5.hod

přesun <<

ZSV

1.OŠ

(116)

z 25.10. 1.hod

 

5.hod

přesun >>

DEJ

1.MK

 

na 24.10. 3.hod

 

6.hod

přesun <<

DEJ

2.PL

(309)

z 24.10. 1.hod

Maxwell Glen

3.hod

odpadá

AJ

1.MK

 

školní akce

 

4.hod

přesun <<

AJ

3.SM

(204)

z 25.10. 2.hod

 

5.hod

přesun <<

AJ

1.PL

(314)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

AJ

1.PL

 

na 5.hod

Kašovská Alena

1.hod

přesun >>

MAT

2.SM

 

na 4.hod

 

2.hod

přesun >>

MAT

3.SM

 

na 3.hod

 

3.hod

přesun <<

MAT

3.SM

(308)

z 2.hod

 

4.hod

přesun <<

MAT

2.SM

(308)

z 1.hod

 

7.hod

přesun >>

CHE

1.OT

 

na 24.10. 4.hod

Kubíčková Eva

1.hod

přesun >>

MAT

3.PL

 

na 2.hod

 

2.hod

přesun <<

MAT

3.PL

(304)

z 1.hod

Najvárková Gabriela

2.hod

přesun >>

AJ

3.PL

 

na 3.hod

 

3.hod

přesun <<

AJ

3.PL

(304)

z 2.hod

Obukhova Oxana

1.hod

odpadá

RJ

1.SM (RJ)+

 

školní akce

Trigas Paskal

2.hod

přesun >>

PRV

2.PV

 

na 26.10. 2.hod

 

4.hod

přesun <<

PRN

2.MK+

(309)

z 24.10. 7.hod

 

5.hod

přesun <<

ZSV

3.SM

(204)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

ZSV

3.SM

 

na 5.hod

Pospíšilová Jana

0.hod

supl. (Kra)

OV

3.OŠ (OV2)

(mim)

 
 

1.hod

supl. (Kra)

OV

3.OŠ (OV2)

(mim)

 
 

2.hod

supl. (Kra)

OV

3.OŠ (OV2)

(mim)

 
 

3.hod

supl. (Kra)

OV

3.OŠ (OV2)

(mim)

 
 

4.hod

supl. (Kra)

OV

3.OŠ (OV2)

(mim)

 

Rastočná Eva

1.hod

přesun >>

CJL

3.EM

 

na 3.hod

 

3.hod

přesun <<

CJL

3.EM

(203)

z 1.hod

Suková Kateřina

1.hod

odpadá

DRV

1.PL (PL1)

 

školní akce

 

2.hod

přesun <<

CJL

4.SČ+

(308)

z 7.hod

 

4.hod

změna

CJL

4.SM

(304)

 
 

7.hod

přesun >>

CJL

4.SČ+

 

na 2.hod

Ševčík Jan

1.hod

přesun >>

EKO

3.SM

 

na 7.hod

 

7.hod

přesun <<

EKO

3.SM

(203)

z 1.hod

Stašová Šťepánka

2.hod

změna

OP

2.OŠ (OP2)

(219)

 
 

3.hod

změna

OP

2.OŠ (OP2)

(219)

 
 

4.hod

změna

OP

2.OŠ (OP2)

(219)

 

Zdařil Miroslav

1.hod

odpadá

IT

1.OT

 

školní akce

 

2.hod

odpadá

IT

1.OT

 

školní akce

Zedek Veronika

1.hod

přesun <<

PRN

2.SČ

(319)

z 25.10. 1.hod

 

4.hod

supl. (Mp)

FG

4.SČ

(303)

 
 

5.hod

přesun <<

TEA

1.MK

(303)

z 24.10. 1.hod

Změny v rozvrzích tříd:

1.MK

5.hod

TEA

 

(303)

přesun <<

Zedek Veronika

z 24.10. (St) 1.hod

1.OŠ

5.hod

ZSV

 

(116)

přesun <<

Stoklasová Kateřina

z 25.10. (Čt) 1.hod

1.OT

7.hod

CHE

   

přesun >>

 

na 24.10. (St) 4.hod

1.PL

5.hod

AJ

 

(314)

přesun <<

Maxwell Glen

z 7.hod

 

7.hod

AJ

   

přesun >>

 

na 5.hod

2.EM

4.hod

PRN

 

(309)

přesun <<

Trigas Paskal

z 24.10. (St) 7.hod

2.MK

4.hod

PRN

 

(309)

přesun <<

Trigas Paskal

z 24.10. (St) 7.hod

2.OŠ

0.hod

TV

   

odpadá

 

(Mp)

 

1.hod

TV

   

odpadá

 

(Mp)

 

2.hod

OP

OP2

(219)

změna

Stašová Šťepánka

 
 

3.hod

OP

OP2

(219)

změna

Stašová Šťepánka

 
 

4.hod

OP

OP2

(219)

změna

Stašová Šťepánka

 

2.PL

1.hod

PSY

 

(212)

změna

Dvořáková Lucie

 
 

4.hod

MAT

 

(310)

supluje

Adamík Lukáš

(Šva)

 

6.hod

DEJ

 

(309)

přesun <<

Stoklasová Kateřina

z 24.10. (St) 1.hod

2.PV

2.hod

PRV

   

přesun >>

 

na 26.10. (Pá) 2.hod

2.SČ

1.hod

PRN

 

(319)

přesun <<

Zedek Veronika

z 25.10. (Čt) 1.hod

2.SM

0.hod

CJL

   

odpadá

 

(Tom)

 

1.hod

MAT

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

4.hod

MAT

 

(308)

přesun <<

Kašovská Alena

z 1.hod

3.EM

1.hod

CJL

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

2.hod

UCE

   

odpadá

 

(Sos)

 

3.hod

CJL

 

(203)

přesun <<

Rastočná Eva

z 1.hod

3.OŠ

0.hod

OV

OV2

(mim)

supluje

Pospíšilová Jana

(Kra)

 

1.hod

OV

OV2

(mim)

supluje

Pospíšilová Jana

(Kra)

 

2.hod

OV

OV2

(mim)

supluje

Pospíšilová Jana

(Kra)

 

3.hod

OV

OV2

(mim)

supluje

Pospíšilová Jana

(Kra)

 

4.hod

OV

OV2

(mim)

supluje

Pospíšilová Jana

(Kra)

3.PL

1.hod

MAT

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

2.hod

MAT

 

(304)

přesun <<

Kubíčková Eva

z 1.hod

 

3.hod

AJ

 

(304)

přesun <<

Najvárková Gabriela

z 2.hod

3.PV

2.hod

VS

 

(204)

přesun <<

Němcová Ivana

z 26.10. (Pá) 1.hod

 

7.hod

UP

   

přesun >>

 

na 24.10. (St) 1.hod

3.SM

1.hod

EKO

   

přesun >>

 

na 7.hod

 

2.hod

MAT

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

3.hod

MAT

 

(308)

přesun <<

Kašovská Alena

z 2.hod

 

4.hod

AJ

 

(204)

přesun <<

Maxwell Glen

z 25.10. (Čt) 2.hod

 

5.hod

ZSV

 

(204)

přesun <<

Trigas Paskal

z 7.hod

 

7.hod

EKO

 

(203)

přesun <<

Ševčík Jan

z 1.hod

4.EM

1.hod

AJ

AJ1

 

odpadá

 

(Tom)

4.PL

1.hod

AJ

AJ1

 

odpadá

 

(Tom)

 

3.hod

VV

 

(105)

přesun <<

Adamík Lukáš

z 7.hod

 

7.hod

VV

   

přesun >>

 

na 3.hod

4.SČ

1.hod

AJ

AJ1

 

odpadá

 

(Tom)

 

2.hod

CJL

 

(308)

přesun <<

Suková Kateřina

z 7.hod

 

4.hod

FG

 

(303)

supluje

Zedek Veronika

(Mp)

 

7.hod

CJL

   

přesun >>

 

na 2.hod

4.SM

0.hod

NJ

NJ

 

přesun >>

 

na 26.10. (Pá) 0.hod

 

1.hod

EKO

 

(204)

změna

Čaldarisová Renata

 
 

2.hod

UP

 

(303)

přesun <<

Čaldarisová Renata

z 6.hod

 

3.hod

UP

 

(314)

přesun <<

Čaldarisová Renata

z 7.hod

 

4.hod

CJL

 

(304)

změna

Suková Kateřina

 
 

6.hod

UP

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

7.hod

UP

   

přesun >>

 

na 3.hod

4.VS

0.hod

NJ

NJ

 

přesun >>

 

na 26.10. (Pá) 0.hod

 

1.hod

AJ

AJ1

 

odpadá

 

(Tom)

 

2.hod

CJL

 

(308)

přesun <<

Suková Kateřina

z 7.hod

 

7.hod

PE

 

(220)

navíc

Němcová Ivana

 

 

 

Suplování:   Středa 24.10.2018

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Králová Lucie

-

..

-

-

..

-

-

-

 

Švajda Lukáš

-

..

Tp

..

-

..

Švč

..

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Němcová Ivana

1.hod

přesun <<

UP

3.PV

(213)

z 23.10. 7.hod

Čaldarisová Renata

7.hod

přesun >>

PEK

3.PV

 

na 26.10. 1.hod

Dvořáková Lucie

2.hod

přesun >>

PSY

2.PL

 

na 5.hod

 

5.hod

přesun <<

PSY

2.PL

(203)

z 2.hod

Stoklasová Kateřina

1.hod

přesun >>

DEJ

2.PL

 

na 23.10. 6.hod

 

3.hod

přesun <<

DEJ

1.MK

(310)

z 23.10. 5.hod

Kašovská Alena

4.hod

přesun <<

CHE

1.OT

(219)

z 23.10. 7.hod

Kubíčková Eva

0.hod

přesun >>

FYZ

1.OT

 

na 22.10. 5.hod

Trigas Paskal

2.hod

supl. (Šva)

PRN

2.EM+

(309)

 
 

7.hod

přesun >>

PRN

2.MK+

 

na 23.10. 4.hod

Ševčík Jan

6.hod

supl. (Šva)

CJL

1.MK

(309)

 

Zedek Veronika

1.hod

přesun >>

TEA

1.MK

 

na 23.10. 5.hod

 

6.hod

změna

EKO

2.SM

(319)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.MK

1.hod

TEA

   

přesun >>

 

na 23.10. (Út) 5.hod

 

3.hod

DEJ

 

(310)

přesun <<

Stoklasová Kateřina

z 23.10. (Út) 5.hod

 

6.hod

CJL

 

(309)

supluje

Ševčík Jan

(Šva)

1.OŠ

1.hod

KP

   

odpadá

 

(Kra)

1.OT

0.hod

FYZ

   

přesun >>

 

na 22.10. (Po) 5.hod

 

4.hod

CHE

 

(219)

přesun <<

Kašovská Alena

z 23.10. (Út) 7.hod

2.EM

2.hod

PRN

 

(309)

supluje

Trigas Paskal

(Šva)

 

7.hod

PRN

   

přesun >>

 

na 23.10. (Út) 4.hod

2.MK

2.hod

PRN

 

(309)

supluje

Trigas Paskal

(Šva)

 

7.hod

PRN

   

přesun >>

 

na 23.10. (Út) 4.hod

2.PL

1.hod

DEJ

   

přesun >>

 

na 23.10. (Út) 6.hod

 

2.hod

PSY

   

přesun >>

 

na 5.hod

 

5.hod

PSY

 

(203)

přesun <<

Dvořáková Lucie

z 2.hod

2.SM

6.hod

EKO

 

(319)

změna

Zedek Veronika

 

3.EM

7.hod

MAT

   

odpadá

 

(Šva)

3.PV

1.hod

UP

 

(213)

přesun <<

Němcová Ivana

z 23.10. (Út) 7.hod

 

7.hod

PEK

   

přesun >>

 

na 26.10. (Pá) 1.hod

 

Zpracováno v systému Bakaláři